Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Poddąbie - Dwa Domy, drewniany z bali i murowany

76-211 Poddąbie ul. Plażowa 10-12

(59) 814-26-24, 605-340-303, 605-783-303

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w apartamentach 4, 5, 6, 7-osobowych, dom murowany i drewniany. apartamenty posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, łazienki 1 lub 2 sypialnie, i własny teren ogrodzony niezależnie. Oferta całoroczna. Zapraszamy - Załęccy

Poddąbie - Dwa Domy, drewniany z bali i murowany